2013. december 4.: XI. Veszprémi Regionális Trombitaverseny
Giczi Máté ezüst tanára: Fehér Gyula
Jákfalvi Brendon bronz tanára: Fehér Gyula
 
 
2013. december 18.: V. Hatvani Országos Zeneiskolai Barokk Fesztivál
Kérges Dorottya furulya - II. helyezés tanára: Kérges Albert
Nagy Amanda furulya tanára: Vajda Szilárd
Németh Zsófia klarinét tanára: Kérges Albert
Nyári Virág furulya tanára: Kérges Albert
 
 
2014. február 21.: Sistrum furulya, Szombathely
Kérges Dorottya nívódíj tanára: Kérges Albert
Nyári Virág kiemelt arany tanára: Kérges Albert
Nagy Amanda arany tanára: Vajda Szilárd
 
 
Március 1.: III. Zeneiskolások Regionális Kamarazene-versenye, Sümeg
Csörnöc Klarinét-duó arany tanáruk: Kérges Albert
Németh Zsófia    
Tóth Andor    
 
Hegyhát Rézfúvós Együttes bronz tanáruk: Fehér Gyula
Antal Botond trombita  
Giczi Máté trombita  
Buda Kristóf szárnykürt  
Buda Péter tenorkürt  
Fehér Gábor tuba  
 
Március 19.: Sistrum zongora, Szombathely
Piri Melinda ezüst tanára: Janzsóné Földesi Ilona
 
Március 20-23.: VIII. Országos verseny a továbbképzősök számára, Szentendre
Kérges Dorottya furulya - III. helyezés tanára: Kérges Albert
 
Március 28.: Sistrum kamara, Szombathely
Hegyhát Rézfúvós Együttes arany tanára: Fehér Gyula
 
Shosztakovich Trió arany tanára: Janzsóné Földesi Ilona, Kérges Albert, Vas Erna
Tóth Flóra fuvola, piccoló  
Németh Zsófia klarinét  
Piri Melinda zongora  
 
Kis kece lányok – zongora négykezes ezüst tanára: Farkas Anikó
Kapornaki Júlia    
Gerencsér Orsolya    
 
Április 24.: Helikoni Ünnepségek, Keszthely
Shosztakovich Trió ezüst tanára: Szabó Zoltán
 
Orff Duó – xilofon ezüst tanára: Szabó Zoltán
Koroknai Szandra    
Tóth Csenge    
 
Csörnöc Klarinét Kvartett bronz tanára: Kérges Albert
Antal Alexa    
Németh Zsófia    
Karvalics Loretta    
Günther Tamás    
 
Fuvola Kvartett bronz tanára: Vas Erna
Gotthárd Bianka    
Gotthárd Rebeka    
Márton Zsuzsanna    
Katona Kitti    
 
Piri Melinda zongora – bronz tanára: Janzsóné Földesi Ilona
 
Vass Alexandra ének tanára: Farkas Anikó
 
Április 24-27.: VIII. Országos Zenekari Verseny, Dunaújváros
Vasvári Ifjúsági Fúvószenekar 6. helyezés tanáraik: Fehér Gyula, Kérges Albert, Vas Erna, Szabó Zoltán
 
Május 7.: V. Regionális Furulyaverseny, Fertőd
Kérges Dorottya nívódíj tanára: Kérges Albert
Nyári Virág arany tanára: Kérges Albert
Nagy Amanda ezüst tanára: Vajda Szilárd
Kereszti Réka-Nagy Angyalka ezüst tanára: Vajda Szilárd
Glavánovics Ivett, Glavánovics Martin, Nagy Amanda ezüst tanára: Vajda Szilárd
 
Május 10.: Eredmény az interneten meghirdetett International Music Competition Musiekstraat-ról, Amszterdam
Kis kece lányok - zongora négykezes bronz tanára: Farkas Anikó
Gerencsér Orsolya    
Kapornaki Júlia    
 
Június 6.: Komarno-i kamarazene-verseny
Kis kece lányok - zongora négykezes arany tanára: Farkas Anikó
Gerencsér Orsolya    
Kapornaki Júlia    
 
Csörnöc Klarinét Kvartett arany tanára: Kérges Albert
Antal Alexa    
Németh Zsófia    
Karvalics Loretta    
Kérges Albert    
 
Hegyhát Rézfúvós Együttes ezüst tanáruk: Fehér Gyula
Antal Botond    
Giczi Máté    
Buda Kristóf    
Buda Péter    
Fehér Gyula    
 
Klarinét Duó ezüst tanáruk: Kérges Albert
Németh Zsófia    
Tóth Andor    
 
Shostakovich Trió bronz tanáraik: Janzsóné Földesi Ilona, Kérges Albert, Vas Erna
Tóth Flóra fuvola, piccoló  
Németh Zsófia klarinét  
Piri Melinda zongora